Galeria zdjęć

komfort i
bezpieczeństwo

wnętrze klubu

Twoje Studio Zdrowia to około 140 metrów kwadratowych powierzchniDysponujemy dużą, klimatyzowaną salą do zajęć grupowych, wyposażoną w sprzęty, takie jak: piłki, stepy, maty, sztangi, rury, kettle, hantle, taśmy. Podczas zajęć indywidualnych, do dyspozycji naszych klubowiczów są również ergometry wioślarskie, ławki, stojaki, drabinki, skrzynie, bosu, liny i inne. Posiadamy również mniejszą przestrzeń, do treningów 1:1 z trenerem. Podłoga, na której ćwiczą nasi klubowicze, ma właściwości amortyzujące, co chroni stawy przed przeciążeniami. Oprócz strefy treningowej, posiadamy przytulny gabinet, w którym odbywają się zabiegi pielęgnacyjne, masaże, fizjoterapia oraz konsultacje trenerskie i dietetyczne. Do dyspozycji klubowiczów są komfortowe szatnie, damska oraz męska, z szafkami zamykanymi na kluczyk. Posiadamy również poczekalnię, z wygodną kanapą, gdzie można odpocząć przed lub po treningu i poczytać dobrą książkę.

profesjonalizm i wsparcie

Pole Dance

Treningi Pole Dance, prowadzone przez naszą trenerkę Karolinę, pozwalają wielu kobietom spełnić marzenia o nauce wykonywania profesjonalnych figur na rurze. Treningi prowadzone są w kameralnych, maksymalnie 6-osobowych grupach, w atmosferze wzajemnego szacunki i wsparcia. Podczas treningów, instruktora kładzie ogromny nacisk na bezpieczeństwo, a także odpowiednie przygotowanie, dzięki czemu nasze klientki stopniowo wzmacniają mięśnie brzucha, rozciągają się, ćwiczą siłę rąk oraz wytrzymałość. Panie, które chodzą na zajęcia regularnie, robią postępy w zaskakująco szybkim tempie. Z podziwem obserwujemy efekty dziewczyn i cieszymy się, że dzięki zajęciom rozwijają się one nie tylko sportowo, ale także kształtują charakter, ćwiczą wytrwałość psychiczną i odwagę.

Pasja i ciągły rozwój

trenerzy w akcji

Treningi są nie tylko naszą pracą, ale i pasją. Nasi trenerzy spędzają każdą wolną chwilę, aby ćwiczyć samemu, po godzinach, lub między treningami. Bycie w ciągłym ruchu, pozwala nam nieustannie szlifować własną technikę, eksperymentować na sobie różne metody treningowe, ale i dobrze się bawić. Każdy z naszych trenerów ma inne upodobania, ale łączy nas jedno: nie wyobrażamy sobie życia bez zdrowego ruchu. Oprócz treningów, na co dzień staramy się racjonalnie odżywiać, dbać o regenerację, dobry sen i relaks umysłu, w końcu musimy nieustannie ładować baterie, żeby być wsparciem i inspiracją dla naszych klubowiczów. Życie trenera to częste spędzanie weekendów na szkoleniach czy zawodach, ale nie możemy narzekać, bo kochamy swoją pracę.