Kim jesteśmy?

jesteśmy trenerami zdrowia

Naszą misją jest wspieranie naszych podopiecznych, w zmianie nawyków. Kierujemy się empatią oraz szacunkiem do ciała.

Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści z różnych dziedzin, a przede wszystkim pasjonaci, którzy wkładają całe swoje serce, aby pomagać innym w dbaniu o siebie.

Komu pomagamy

Nasi podopieczni to przede wszystkim osoby, które nie szukają dróg na skróty. Mamy szczęście, że zgłaszają się do nas takie osoby, które tak jak my, cenią zdrowie, profesjonalizm, wzajemny szacunek oraz wysoką jakość. Nasi klubowicze to osoby w każdym wieku. Na co dzień pracujemy zarówno z dziećmi i młodzieżą, jak i osobami dorosłymi oraz seniorami. Prowadzimy treningi dla mężczyzn oraz kobiet, indywidualnie oraz w kameralnych grupach. Zajmujemy się również fizjoterapią, zabiegami pielęgnacyjnymi oraz doradztwem żywieniowym.

Nasze wartości

W naszej pracy zależy nam, aby nasi podopieczni osiągali efekty w bezpieczny dla organizmu sposób. Propagujemy treningi funkcjonalne oraz holistyczne podejście, które pozwalają zarówno na osiąganie wymarzonej sylwetki, jak i poprawę samopoczucia oraz podnoszenie jakości życia.

  • Zdrowie na pierwszym miejscu
  • Szacunek dla ciała
  • Pasja i miłość do ruchu

Właściciele Wojciech i Iwona Deda

Małżeństwo, które poznało się… na siłowni. Połączyła ich pasja do sportu i zdrowego stylu życia. Od stycznia 2016 roku, wspólnie tworzą Twoje Studio Zdrowia, z misją dbania o zdrowie mieszkańców Sieprawia i okolicznych miejscowości.

Na co dzień, pracują w tle, dbając o najwyższą jakość usług, szkolenia trenerów, zarządzanie klubem oraz rozwój firmy.

Iwona jest z wykształcenia psychologiem biznesu i szkoleniowcem, od 2012 pracuje również jako nauczyciel pracy z ciałem i emocjami. Przez ponad 10 lat startowała w zawodach jeździeckich, w dyscyplinie WKKW oraz skoki przez przeszkody. Wojtek jest byłym zawodnikiem koszykówki, aktualnie pracuje w branży motoryzacyjnej, która stanowi jego pasję.

Trener Wojciech Brożek

Wojtek to aktualnie jedyny trener w naszym zespole, ale ma w sobie tyle konkretu, profesjonalizmu i energii, że idealnie uzupełnia się, z pozostałą, damską częścią zespołu.

Specjalizacją Wojtka są treningi siłowe, podczas których z sukcesami pomaga, zarówno mężczyznom, jak i kobietom, w kształtowaniu zdrowej, proporcjonalnej sylwetki. Wojtek to trener z wieloletnim doświadczeniem, ciągle głodny najnowszej wiedzy, dlatego stale się rozwija, uczestnicząc w wielu renomowanych szkoleniach.

Cechy Wojtka: poczucie humoru oraz stoicki spokój, które sprawiają, że prowadzone przez niego zajęcia mają atmosferę nie do podrobienia.

trenerka kaja siepraw

Trenerka Kaja Kiszka

Pasjonatka zdrowego stylu życia, jedzenia zielonek oraz żeglowania. Na co dzień skutecznie pomaga kobietom modelować sylwetki tak, by czuły się dobrze w swoich ciałach. 

Kaja ze sportem związana jest od najmłodszych lat. Jako dziecko uprawiała taniec towarzyski oraz nowoczesny, startując z powodzeniem w turniejach oraz konkursach. Jest absolwentką licznych kursów i szkoleń z zakresu treningu grupowego oraz indywidualnego.

W naszym klubie Kaja znana jest z: cierpliwości, kreatywności oraz pozytywnego nastawienia, którym zaraża wszystkich.

Trenerka Karolina Pisarczyk

Wulkan energii, kobieta zwykła-niezwykła, która na co dzień inspiruje dziesiątki kobiet i mężczyzn do walki o swoje sportowe marzenia.

Karolina jest jedną z najbardziej utytułowanych zawodniczek profesjonalnych biegów OCR z przeszkodami w Polsce. W sezonie 2019, startowała w Mistrzostwach Polski, Europy i Świata, na których zdobyła bardzo wysokie lokaty. Dla Karoliny, życie bez przeszkód byłoby nudne.

Sportowy talent Karoliny, pozwala jej na bycie profesjonalną trenerką personalną, ale także instruktorką pole dance, dzięki której wiele kobiet, spełnia swoje marzenia, o gimnastyce sportowej na rurze.

 

Mgr Fizjoterapii Jagoda Pitala

Charakter Jagody to połączenie empatii, pogody ducha z profesjonalizmem i zaangażowaniem. Fuzja tych cech sprawia, że klienci czują się podczas treningów oraz zabiegów z Jagodą, bezpieczni i zrelaksowani.

Jagoda jest dyplomowaną fizjoterapeutką. Specjalizuje się w treningach medycznych, rehabilitacji oraz korekcji wad postawy. Na co dzień pomaga osiągać cele o powrocie do zdrowia i wymarzonej sylwetce osobom po kontuzjach, kobietom po porodzie a także seniorom.

Wielką pasją Jagody jest również praca z dziećmi, której poświęciła ostatnie lata swojego życia. Prywatnie, Jagoda interesuje się dekoracją wnętrz.

Dr Fizjoterapii małgorzata Strzelczyk

Doktorka rehabilitacji, specjalizująca się w fizjoterapii uroginekologicznej. Osoba ciepła, życzliwa, z bogatym doświadczeniem i wiedzą, którymi chętnie dzieli się z innymi. 

W naszym klubie Gosia zajmuje się pracą z kobietami w ciąży, po porodzie, a także z osobami, które potrzebują fachowej pomocy fizjoterapeutycznej. Do Gosi najczęściej trafiają panie, borykające się z rozejściem mięśni prostych brzucha, problemem nietrzymania moczu oraz blizną po cesarskim cięciu. 

Gosia, oprócz pracy w naszym klubie, jest również wykładowcą akademickim na Akademii Wychowania Fizycznego.

Lic Fizjoterapii Izabela Kowalczyk

Z wykształcenia fizjoterapeutka, aktualnie studentka II roku, która za kilka miesięcy będzie bronić tytuł magistra.

Iza jest osobą serdeczną i zaangażowaną. Chętnie się uczy, a także potrafi wysłuchać, dzięki czemu prowadzone przez nią zajęcia, odbywają się w miłej atmosferze. Specjalizacją Izy są treningi grupowe w rytmie slow, takie jak zdrowy kręgosłup, czy stretching. 

Z uwagi na studia dzienne, aktualnie Iza, prowadzi w naszym klubie głównie treningi w ramach zastępstwa za innych trenerów. Powiew świeżości i spokój, który wnosi Iza, jest doceniany przez naszych klubowiczów.

 

opinie naszych klientów:

Iwona Suder
Iwona Suder
2019-08-01T13:39:33+0000
Wspaniali specjaliści, którzy znają się na swojej pracy! Zarówno treningi, jak i zabiegi prowadzone są z ogromną... starannością oraz świetnym podejściem do klienta! Polecam ten klub każdemu! ❤️👍😊read more
Ewelina Wojtycza
Ewelina Wojtycza
2019-07-26T08:24:13+0000
Odebrałam wygrany trening personalny z Jagoda 🙂 trening przeprowadzony profesjonalnie, dopasowany do mojego trybu... życia 🙂 polecam trenerkę 💪😊read more
Kasia Ulężałko
Kasia Ulężałko
2018-06-15T20:03:03+0000
Super miejsce i zepsuł! 🙂 Sprezentoaalam mamie na dzień mamy masaż i powiedziała, że pierwszy raz od dawna... schodząc po schodach nic ja nie bolało, a miała okropne bóle pleców. Bardzo bardzo polecam!:)read more
Dorota Topa
Dorota Topa
2018-06-01T21:06:14+0000
Bardzo polecam! � Idealne miejsce w którym w miłej atmosferze i pod okiem znających się na rzeczy trenerów i... fizjoterapeutów możesz popracować nad zdrowiem i zrzucić pare kilogramów. + Największym plusem jak dla mnie jest indywidualnie podejście do klienta (z jakim nie spotkałam się do tej pory w żadnym klubie tego typu). Trenerzy dopasowują ćwiczenia do Twojego stopnia zaawansowania i BARDZO pilnują poprawności ich wykonania (Tutaj szczególne pozdrowienia kieruje do trenerki Kasi). - Minusów nie zauważyłam. Chodzę na zajęcia od kilku miesięcy i naprawdę gorąco polecam!! �read more
Aga Stachura
Aga Stachura
2018-04-19T06:31:14+0000
Justyna Gawron
Justyna Gawron
2018-04-19T05:56:22+0000
Pewnego dnia idąc do lekarza z powodu bólu w kręgosłupie zobaczyłam na drzwiach obok wejścia do ośrodka plakat... Twojego Studia Zdrowia, informujący o treningach. Miałam duże wątpliwości czy dam radę, czy mi to w czymś pomoże? Po rozmowie z Iwonką – trenerką Studia stwierdziłam, że warto spróbować. Wątpliwości minęły już po pierwszych zajęciach. Trenuje dwa razy w tygodniu i daje mi to duży zastrzyk energii , bóle kręgosłupa minęły , waga zmalała , figura nabrała kształtów. Ja czuję się świetnie i mimo innych obowiązków lub zmęczenia nigdy nie odpuszczam treningów. Grupa w której ćwiczę to dziewczyny optymistyczne z dużym poczuciem humoru , czasami trening jest dla nas ciężki - razem dajemy radę , dlatego to nie tylko trening, to świetna atmosfera z fajnymi ludźmi i profesjonalną trenerką. Iwonka na treningach daje nam wycisk 🙂 ale również dba o nasze zdrowe nawyki żywieniowe. Polecam każdemu kto chciałby zrobić coś dla siebie i swojego ciała.read more
Marta Kaczor
Marta Kaczor
2018-04-18T20:10:33+0000
O treningach dowiedziałam się z plakatu. Jestem z tych osób, które wolą zapłacić niż ćwiczyć w domu. To mnie... bardziej mobilizuje, ćwiczenie w grupie, to, że człowiek się bardziej stara, czasami nawet zmusza, żeby nie wypaść najgorzej na fitnessie. Co mi dały te ćwiczenia? Moc energii, radość z wszystkiego co robię, satysfakcja, że zamiast leżeć przed telewizorem ja o ósmej wieczór wyjeżdżam z domu na fitness i chce mi się. Nawet zmęczenie jest fajne, bo to nie jest zmęczenie życiem, ludźmi czy problemami, to zmęczenie, z którego jestem dumna. U nas w grupie wszystko jest na wysokim poziomie, nasza trenerka, która jest wymagająca ale i wyrozumiała z dobrym pozytywnym nastawieniem i praktycznymi poradami, super atmosfera, którą tworzą wszystkie dziewczyny i nasze podejście, że nie przychodzimy za karę tylko przychodzimy, bo to nasz wybór, bo tego chcemy. Moje osiągnięcia? Waga w normie, masa mięśniowa w normie, wspaniałe samopoczucie i energia bomby atomowej. Czego chcieć więcej. Do zobaczenia w czwartek. Na fitnessie naturalnie.read more
Agata KLuczyńska
Agata KLuczyńska
2018-03-28T18:09:55+0000
Świetna atmosfera i profesjonalizm w każdym calu - polecam serdecznie!
Sylwia Ploskonka Singh
Sylwia Ploskonka Singh
2018-03-28T15:13:07+0000
Profesjonalne podejście, miła atmosfera i niezły wycisk! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Iwonki pozbywanie się... kilogramów to sama przyjemność!read more
Karolina Kotarba-Noworól
Karolina Kotarba-Noworól
2018-03-22T19:20:44+0000
Renata Rogalska
Renata Rogalska
2017-11-22T20:34:21+0000
Super.Bardzo polecam każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie�
Klaudia Hodurek
Klaudia Hodurek
2017-10-28T12:50:34+0000
Angelika Mika-Pasternak
Angelika Mika-Pasternak
2017-10-17T15:22:26+0000
Co tu pisać - jest po prosty super ��
Małgorzata Jania-Opryszek
Małgorzata Jania-Opryszek
2017-10-10T06:39:09+0000
Joanna Braś
Joanna Braś
2017-10-03T05:18:54+0000
Jest moc 🙂 Super 🙂
Ewa Biskup
Ewa Biskup
2017-09-28T18:27:58+0000
Justyna Pietrzyk
Justyna Pietrzyk
2017-09-05T19:25:53+0000
Jestem bardzo zadowolona z dzisiejszego treningu z Iwonką. Poziom endorfin od razu podniesiony , już nie mogę... doczekać się kolejnych zajęć 🙂read more
Ola Paciora
Ola Paciora
2017-03-31T00:05:33+0000
Rafał Pisarek
Rafał Pisarek
2017-02-21T18:33:49+0000
Marlena Dragan
Marlena Dragan
2017-01-31T17:18:17+0000
Dorota Laskowska-Chacia
Dorota Laskowska-Chacia
2017-01-18T09:24:41+0000
Bardzo profesjonalne podejście, super atmosfera, świetna zabawa, kupa śmiechu, tematów do rozmów bez liku. Mam... tylko jedno ale, ta godzina za szybko mija. (Wiem, wiem można zostać na dwie �) Pozdrawiam gorąco Iwonkę i Ulę �read more
Agnieszka Noworól
Agnieszka Noworól
2017-01-02T21:17:52+0000
Paulina Biskup
Paulina Biskup
2016-11-27T15:41:47+0000
Aneta Leśniak
Aneta Leśniak
2016-09-24T14:02:14+0000
Renata Mika
Renata Mika
2016-09-04T21:34:33+0000
Niesamowite miejsce, energia i ludzie 🙂 pełen profesjonalizm - w 100 % polecam !
Marzena Zakrzewska
Marzena Zakrzewska
2016-08-19T05:44:18+0000
Iwona Szulska
Iwona Szulska
2016-07-22T20:39:39+0000
Grzegorz Nędza
Grzegorz Nędza
2016-07-14T11:44:52+0000
Next Reviews